Gümrük Müşavirliği

Kuruluşundaki sürat ve güvenilirlik felsefesinden ayrılmayan Objektif Lojistik, bu felsefesinin gereği doğrultusunda, Türkiye’de toplam 30 gümrük içi şubesi ve dünyanın her yerinde bulunan firmalarıyla beraber hızlı ve net hizmet sunmakta, fakat bundan da önemlisi kendi içinde çok ciddi kontrollerden geçirilerek sıfır hata ile ifade edilebilen eş zamanlı gümrükleme hizmeti vermektedir.
Ayrıca Objektif Lojistik müşterileri Gümrük Koordinasyon Departmanı ile güvenilir, güncel mevzuat ve yatırım danışmanlığı hizmeti alabilmektedir.

Objektif Lojistik dünyada kullanılan en güncel teknolojilerle donatılmış, her açıdan verimli, çevreci, iyi bir organizasyon ve uydu aracılığı ile 7/24 izlenebilirlik özelliği, olan yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alabilen araçları ile havayoluna alternatif kara taşımacılık hizmeti vermektedir.

Objektif Lojistik, "Çift Kat" sistemli her türlü ayarlanabilir katlı araçlar ile müşterilere yüksek hacimde taşıma ve hasarsızlık güvencesi vermektedir.Uluslararası Nakliye

- Kara Taşımacılığı

Objektif Lojistik dünyada kullanılan en güncel teknolojilerle donatılmış, her açıdan verimli, çevreci, iyi bir organizasyon ve uydu aracılığı ile 7/24 izlenebilirlik özelliği, olan yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alabilen araçları ile havayoluna alternatif kara taşımacılık hizmeti vermektedir.

Objektif Lojistik, "Çift Kat" sistemli her türlü ayarlanabilir katlı araçlar ile müşterilere yüksek hacimde taşıma ve hasarsızlık güvencesi vermektedir. 

 

- Deniz Taşımacılığı

Objektif Lojistik; dünyanın bütün büyük limanlarında bulunan depolarıyla, farklı müşterilerine "high cube konteyner" konsolidasyonu sağlayarak, önemli oranlarda maliyet avantajı sunmaktadır. 

- Hava Taşımacılığı

Objektif Lojistik; önemli havayolları vasıtası ile dünyadaki tüm önemli havaalanlarında konumlanmış ofisleri ile "cross dock" depolarla, 24 saat garantili kıtalararası taşıma hizmeti vermektedir.

- Tren Taşımacılığı

Objektif Lojistik`in gümrüklü ve gümrüksüz alanlarda yer alan depolarının önemli bir bölümünün içinden tren yolu geçmektedir. Bu özelliği ile firmamız, müşterilerine inter model taşıma çözümleri sunabilmektedir. 

- Kombine Taşımacılık

"Tüm müşteri ihtiyaçlarına esnek paket çözümler".
Objektif Lojistik, merkezi olarak koordine edilen ve tüm lojistik merkezlerinde konumlandırılmış proje ekipleri ile çıkış noktasından varış noktasına kadar, birden fazla taşıma şeklinin kullanıldığı kombine taşımacılık hizmetiyle, tüm müşteri ihtiyaçlarına esnek paket çözümler sunabilmektedir.

 

Depo ve Stok Yönetimi

Objektif Lojistik en son teknolojilerle donatılmış dünyanın önemli ticari merkezlerinde bulunan öz mal depoları ile müşteriye optimum seviyede stok yönetimi, sıfır stok hatası, hasarsızlık, elle işleme ve dağıtım hizmeti sunmaktadır. Objektif Lojistik müşterilerine özmal depolarında hizmet vermektedir. Yasal amortisman sürelerine uygun olarak yatırım tutarı maliyetlere yansımakta, müşteriler yüksek kira gider kaleminden kurtularak, maliyet avantajından yararlanmaktadır.

Ayrıca; Objektif Lojistik bütün depolarında elektrikli forkliftler kullanılmakta olup, çevre dostu ve çalışan sağlığına önem veren tutumunu hiçbir zaman elden bırakmamaktadır.

Tedarik zincirinin tüm etaplarında, müşterinin talep ettiği göstergeler ve raporlar hazırlanarak, düzenli olarak yayınlanmaktadır.